Катастрофа е станала на кръстовището на бул. "България" и "Гоце Делчев" в София, научи Sofia24.bg.

В инцидента участват четири автомобила. Няма информация за пострадали. От снимките, публикувани във Фейсбук, се вижда, че има нанесени материални щети по колите.

Ето какво коментират гражданите:

- Лексусът е доста смачкан от лявата страна, фарът го няма изцяло, а калникът е много смачкан;

- Японецът не е мръднал. Тези БМВ-та от картон ли ги правят че се е сгънала задницата?;

- Слънчасаха...;

- Много хора без мозък по улиците и това е резултатът.