Поредният объркан джигит вилнее в насрещното движение. Това стана ясно от кадри, които се разпространяват в социалните мрежи, видя Sofia24.bg. Този път случката е от София и се развива в кв. "Люлин".
Синьо "Пежо" праши в насрещното движение по бул. "Царица Йоанна". Как точно се е стигнало до абсурдната ситуация - не става ясно. Ето и коментарите на столичани:
"И аз попаднах на такъв днес!";
"Той е за малко само";
"Как го правят...";
"Такива като този или тази заслужават до живот да нямат книжка!".
Повече можете да видите във видеото.
Зареждане ...


09:33 / 11.08.2022
1076







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.