Столичанин публикува в социалните мрежи снимки от квартал "Гоце Делчев". На кадрите се виждат контейнери, които са оставени на велоалеята на булевард "Тодор Каблешков". Част от хората смятат, че през зимата това не е проблем, защото никой не кара колело.
"В тоя сняг, кой кара колело!?", пише мъж от квартала.
Има граждани обаче, които смятат, че правилата трябва да се спазват. Мястото на контейнерите не е там, защото това е велоалея.
"Истинска бг картинка!", пише дама от София.
Препятствия в София често се срещат по велоалеите - контейнери за отпадъци, небрежно оставен боклук и паркирани автомобили.
Зареждане ...


10:08 / 02.02.2022
438






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.