Поредната недоизмислена велоалея в София. Става въпрос за столичния квартал "Дружба 2", видя Sofia24.bg.

"Велоалея в "Дружба 2", до бл 291, как да не ти иде отвътре да покараш там", гласи публикация във Фейсбук. Столичани коментират, че въпросното трасе е офроуд: Тя е офроуд, пак не сте разбрали, коментира с ирония гражданин.

Ето още коментари от възмутени граждани:

"Важното е, че паричките по проекта са вложени, усвоени, откраднати";

"Това не е велоалея, а напръскани линии с боя";

"Със любезното съдействие на зъболекарския съюз";

"А в закона пише, че нямаш право да караш по тротоара, но тук се прави велоалея върху нея. Е, къде е логиката?";

"В Младост е още по-зле. През 200 метра има разположени казани, но между тях паркирали коли и шахти без капаци";

"Мотокросна писта".