Поредната недоизмислена велоалея в София. Става въпрос за столичния квартал "Дружба 2", видя Sofia24.bg.
"Велоалея в "Дружба 2", до бл 291, как да не ти иде отвътре да покараш там", гласи публикация във Фейсбук. Столичани коментират, че въпросното трасе е офроуд: Тя е офроуд, пак не сте разбрали, коментира с ирония гражданин.
Ето още коментари от възмутени граждани:
"Важното е, че паричките по проекта са вложени, усвоени, откраднати";
"Това не е велоалея, а напръскани линии с боя";
"Със любезното съдействие на зъболекарския съюз";
"А в закона пише, че нямаш право да караш по тротоара, но тук се прави велоалея върху нея. Е, къде е логиката?";
"В Младост е още по-зле. През 200 метра има разположени казани, но между тях паркирали коли и шахти без капаци";
"Мотокросна писта".
Зареждане ...


09:33 / 10.07.2022
927





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.