С 15% се предвижда да поскъпне пътуването с такси в София. След протеста на таксиметрови шофьори в понеделник, Столичният общински съвет ще разгледа нова тарифна политика.
Председателят на комисията по транспорт Карлос Контрера каза пред БНР, че последното предложение на превозвачите е за увеличение с 20%, но внесеното предложение в общината е за увеличение с 15%, което може да мине и да бъде гласувано.
Зареждане ...


11:17 / 27.10.2022
462




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.