Кметът на район "Изгрев" д-р Делян Георгиев, неговият заместник Камелия Кюркчиева и Нейно Превъзходителство Лхагвасурен Саянаа, посланик на Монголия в България, посетиха СПГЕ “Джон Атанасов".
Директорът инж. Полина Костова, както и преподавателите, запознаха Нейно Превъзходителство с целите и постиженията на училището. Те разказаха за бъдещия STEM център, който в момента се подготвя.
Д-р Делян Георгиев: СПГЕ "Джон Атанасов" е от голямо значение не само за нашия район и за София, но и редица държави проявят голям интерес към това, което вие правите. Пожелавам ви да имате едно качествено партньорство за в бъдеще с Монголия. 12-те посолства на територията на нашия район са богатство и е хубаво да се възползваме от него."
Учениците от СПГЕ "Джон Атанасов" изненадаха Нейно Превъзходителство Лхагвасурен Саянаа със изработено от тях пано.
Зареждане ...


09:54 / 10.02.2022
1426




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.