Днес е последният ден, в който синята и зелената зони в столицата ще бъдат безплатни.

Припомняме, че  всички жители и гости на София имаха право в продължение на четири дни да не плащат, за да паркират в платените зони на града.

До днес е и празничното разписание на градския транспорт.