В 17 часа изтича срокът за записване на децата след първо класиране в общинските детски градини, ясли и подготвителни групи в училищата в София. В 18 часа предстои актуализация на профилите и заключването на системата.
Незаписаните класирани деца губят право за кандидатстване в съответната детска градина, ясла или подготвителна група в училищата до началото на класиранията за следващата учебна година.
Детето може да участва за следващо класиране според заявените в информационната система желания от родителите.
На 28 май ще бъдат публикувани и резултатите от второ класиране. Срокът за записване е до 3 юни, пише БНР.
Зареждане ...


13:16 / 27.05.2022
900





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.