Пожар горя в подземието на изоставен над четвърт век строеж на ул. “Циклама" в район "Слатина", научи Sofia24.bg. Огънят е потушен. Няма пострадали хора.
Ето какво написа районният кмет Георги Илиев във Фейсбук: "Благодаря на колегите от пожарната и лично на комисар Гелов, Началник 05 Районна служба "Пожарна безопасност и защита на населението" за мигновената и ефективна реакция!"
Зареждане ...


16:35 / 20.03.2022
1119




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.