Пожар горя в подземието на изоставен над четвърт век строеж на ул. “Циклама" в район "Слатина", научи Sofia24.bg. Огънят е потушен. Няма пострадали хора.

Ето какво написа районният кмет Георги Илиев във Фейсбук: "Благодаря на колегите от пожарната и лично на комисар Гелов, Началник 05 Районна служба "Пожарна безопасност и защита на населението" за мигновената и ефективна реакция!"