Пожар горя в центъра на София, в кооперация на улица "Хан Аспарух" и бул."Витоша", съобщава БНТ.
По информация на дежурния в пресцентъра на МВР, жертвите са две. Останалите хора от кооперацията са изведени от сградата.
Огънят е избухнал в 5:30 ч в апартамент на третия етаж и вече е стигнал до покрива на четириетажната кооперация.
На мястото на инцидента има четири екипа на пожарната и линейка. Към момента огънят е ограничен.
Зареждане ...


08:06 / 22.02.2022
437






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.