Възстановяването на Драгалевския и Княжевския лифт е сред водещите ни приоритети и за 2022 година, заявява председателят на Столичния общински съвет Георги Георгиев в профила си във Фейсбук.
Главният архитект на София Здравко Здравков издаде виза за възстановяването на Драгалевския лифт от станция 1 до "Бай Кръстьо".
Георгиев изразява надежда скоро през тази година да заработи поне Драгалевският лифт. Главният архитект Здравко Здравков е разяснил на какъв етап са процедурите, посочва Георгиев и го приветства за усилията.
Той добавя, че е наясно колко работа на администрацията е нужна, за да се стигне до подобни добри новини. За Княжевския лифт върви процедура, добавя Георгиев.
Зареждане ...


09:01 / 14.01.2022
470






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.