Председателят на Столичния общински съвет Георги Георгиев става член на Управителния съвет на Националното сдружение на общините в Република България - НСОРБ. За това съобщи самият той във Фейсбук.
Ето какво пише Георгиев:
Поемам още една отговорност - Общото събрание на Национално сдружение на общините в Република България - НСОРБ ме избра за член на Управителния им съвет. Благодаря за доверието на колегите кметове и председатели на общински съвети. На всички 222-а делегати, от които нямаше нито един глас “против".
Ще работя, за да го оправдая, защото знам, че младостта сама по себе си не е добродетел, тя става такава само, когато е подкрепена от любознателност, енергичност и морал.
Председателят Даниел Панов ми заръча да прилагам законите, които преподавам и да спазвам принципите на организацията. Не само - ще ги защитавам и отстоявам непрестанно, защото НСОРБ се превърна в реалния синдикат на местната власт.
Зареждане ...


12:49 / 10.06.2022
767





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.