Заради измиване на пътното платно на бул. "Симеоновско шосе“ в София, в участъка от Околовръстния път до бул. "Д-р Г. М. Димитров“, ще бъде въведена организация в движението, съобщиха от Столичната община.

От 00:30 часа до 02:00 часа на 19 юни се забранява влизането на пътни превозни средства първо по западното пътно платно, а след това по източното пътно платно на бул. "Симеоновско шосе“ в участъка от Околовръстния път до ул. "Проф. д-р Иван Странски“, информират от общината.

От 02:00 часа до 04:30 часа на 19 юни се забранява влизането на пътни превозни средства първо по източното пътно платно, а след това по западното пътно платно на бул. "Симеоновско шосе“ в участъка от ул. "Проф. д-р Иван Странски“ до бул. "Д-р Г. М. Димитров“.