Рано сутрин, преди почистващите фирми да минат по софийските улици, част от центъра на София е грозна картинка. В сайта "Забелязано в София", ранобуден столичанин, алармира за килограми боклук, преливащи от кофата и то не къде да е, а на площад "Гарибалди."
Основният проблем, според хората е големината на кофите за боклук. Те съветват, на местата с повече заведения да бъдат поставяни по- големи контейнери, а и почистващите фирми да минават на по- кратки интервали.
Зареждане ...


13:33 / 25.10.2021
473






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.