Шофьор на бус изсипа строителени отпадъци пред входа на депо "Враждебна" и получи акт от Столичен инспекторат. Регистрационният номер на моторното превозно средство показва, че мъжът има нещо общо с Пазарджик. Странното в случая е, че е решил да изхвърли отпадъците в София. Постъпката му буди недоумение, защото оставя чувалите в полето до входа на депо "Враждебна".
Нарушителят е установен на място, като не е дал логично обяснение за действията си. Водачът на буса е получил акт от Столичен инспекторат, а инспекторите са дали предписание за незабавно почистване на замърсените площи.
Припомняме ви, че изхвърлянето на строителни отпадъци на нерегламентирано място би могло да ви донесе сериозни неприятности, както и глоба. Служителите на Столичен инспекторат следят стриктно как се случва изхвърлянето на строителни отпадъци и дали това се прави на регламентираните и лицензирани сметища. Ако физическо лице изхвърли своите строителни отпадъци извън определените за целта места, то подлежи на глоба , както и получава акт за установено нарушение.
Зареждане ...


10:35 / 11.11.2021
601




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.