В столичния район "Триадица“ вдигнаха днес поредните подлежащи на премахване амортизирани обекти. Те бяха разположени без правно основание върху общински терени. Два от тях бяха на тротоара на бул. “Георги Софийски“ пред ВМА, а третият на входа на Южния парк откъм бул.“ Витоша“.
Работата на екипите продължава и през следващите седмици, когато предстои да бъдат премахнати и други подобни мобилни обекти.
Зареждане ...


17:29 / 21.01.2022
440




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.