Днес, при влизане на бързия влак от Бургас за София в гара Подуяне - пътническа, част от контактната мрежа провисва върху влака.
Веднага е повикан екип на пожарната поради паднал върху трети вагон изолатор, от който е излизал дим.
Пътниците са изведени своевременно, няма пострадали.
Движението през гара Подуяне - пътническа е преустановено, ще бъдат използвани алтернативни маршрути за превоз на пътници.
В момента аварийни екипи на НКЖИ възстановяват контактната мрежа в гарата.
Причините за инцидента се изясняват.
Зареждане ...


13:13 / 14.07.2022
480





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.