През септември ще завърши основният ремонт на пътя до манастира "Св. Петка“ (Клисурския манастир). Работим по 3-кирометровия участък, който беше в по-тежко състояние, като е подготвен проект и за оставащата част от пътя. Това заяви столичният кмет Йорданка Фандъкова, която днес инспектира ремонта на пътя.
"Общо 8 са големите инфраструктурни проекта, по които работим в момента, сред тях са бул. "Първа българска армия“, бул. "Ломско шосе“, тунелът към "Люлин“, зона 4 от централна градска част, нова велоалея по бул. "Самоковско шосе“", напомни Фандъкова.
"Очакваме разрешенията за строеж на още 4 обекта - бул. "Филип Кутев, ул. "Кукуш“, ул. "Опълченска“ и ул. "Шишман“, която трябва да завършим по окончателния проект", добави още тя.
Зареждане ...


14:32 / 25.07.2022
802





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.