Приключи обновяването на асфалтовата настилка на улиците "Илия Гергов" и "108" в кв. "Обеля"-2 и ул. "Христо Ботев" в село Мрамор, съобщи кметът на район "Връбница" Младен Младенов. На територията на района е проведена и обработка срещу бълхи, върху общински зелени площи – паркове, градини и междублокови пространства, градини и зелени площи, зелени ивици към транспортни обекти, речни корита, гробищни паркове, съобщават още от районната администрация.
Будни граждани от района пък сигнализираха за сметище, образувало се в района на ул. "Баба" в квартал "Модерно предградие". По думите на хората, има опасност боклуците да стигнат до сградата на Националната гимназия за древни езици и култури "Константин-Кирил Философ" и да превземат училището. Подаден е сигнал до Столичен инспекторат и гражданите очакват да бъдат взети мерки за почистването на отпадъците.
Зареждане ...


19:42 / 01.08.2022
1017





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.