Приключи ремонтът на жълтите павета пред сградата на Народното събрание. Движението ще бъде пуснато от днес.
Вчера зам.-кметът по транспорта на София Ангел Джоргов, направи последна инспекция на ремонтирания участък. По думите му пренареждането на паветата е извършено успешно като се има предвид спецификата и възрастта им.
Забавянето било заради фугиране и почистване.
Зареждане ...


07:45 / 19.09.2022
399





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.