Приключва изграждането на ул. "Селище“ в кв. "Княжево“ и цялостната рехабилитация на ул. "Проф. "Йордан Иванов“ в кв. "Симеоново“. По време на строителните дейности на ул. Селище“ беше изградена нова пътна конструкция и е положена асфалтова настилка, възстановено е отводняването и е изграден тротоар, съобщиха от Столична община.    

Реконструкцията на ул. "Проф. Йордан Иванов“ пък включваше изграждането на ново пътно плато и тротоар. Изграден е дренаж, като на места е укрепен брега към дерето.