Приятелите на Денди публикуваха в групата "Изгубени, намерени и търсещи дом кучета и котки" във Фейсбук преди два дни. Там те потърсиха помощ, защото кучето на светския хроникьор беше изчезнало. Изчезването на Хини съвпадна с неприятностите, които сполетяха Денди. Припомняме, че той бе приет в реанимацията на болница "Света Анна" в безпомощно състояние.
"Кученцето е намерено", написа Касиел Ноа Ашер, която се представя като Настасия Филиповна. Актрисата съобщи добрата вест във Фейсбук.
"Слава на Бога! Сега и Денди ще тръгне към подобрение! Ако има и най-малката възможност да се докоснат, ще бъде искрата за възстановяване, връзката е много силна!“, споделя в коментарите млада дама.
"Слава Богу! Дано и Денди да се оправи и пак да ги виждам заедно"
Искрено се надявам!“, пише пък друго момиче.
"Браво! Добре, че се намери кучето", добавя друга жена.
Настася Филиповна не съобщава къде точно е открит Хини и в какво състояние е.
Зареждане ...


17:11 / 23.02.2022
808






Анонимен
на 25.02.2022 г.
Мисля, че Денди си изпати заради това което написа за Кулагин/ въпреки че беше отдавна/. "Отмъщението е ястие което се сервира студено" - казват италианците.
Анонимен
на 25.02.2022 г.
Много добра новина!Миличкото, сигурно е в шок! Стискам палци на Денди!
Анонимен
на 24.02.2022 г.
Ох, камък ми падна от сърцето...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.