На 26 юли заради високите температури Столичната община организира раздаване на безплатна минерална вода. Водата ще се раздава от 13:30 часа на три пункта – на площадното пространство при храма "Св. Неделя", на Орлов мост – при езерото "Ариана" и на пилоните на Националния дворец на културата.
Тя е осигурена от Столична община, направление "Социални дейности и интеграция на хора с увреждания".
Зареждане ...


09:21 / 26.07.2022
560





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.