Пред Първо районно управление в София се провежда мирен протест в памет на жертвите на пътя и с искане за разследване на виновните за тежката катастрофа с две жертви на булевард "Черни връх".
Мотото на недоволството е срещу несправянето с корупцията в МВР.
Поводът – информацията, че полицаи са покровителствали Георги Семерджиев, който блъсна и уби две момичета на бул. "Черни връх“ в София.
Протестът се провежда пред Първо РПУ, защото там работи полицайката Симона Радева, която е помогнала на Семерджиев да се укрие. Тя беше отстранена от длъжност за срок от два месеца, докато тече разследването.
Зареждане ...


20:03 / 18.07.2022
855







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.