Пред Първо районно управление в София се провежда мирен протест в памет на жертвите на пътя и с искане за разследване на виновните за тежката катастрофа с две жертви на булевард "Черни връх".

Мотото на недоволството е срещу несправянето с корупцията в МВР.

Поводът – информацията, че полицаи са покровителствали Георги Семерджиев, който блъсна и уби две момичета на бул. "Черни връх“ в София.

Протестът се провежда пред Първо РПУ, защото там работи полицайката Симона Радева, която е помогнала на Семерджиев да се укрие. Тя беше отстранена от длъжност за срок от два месеца, докато тече разследването.