Сигнал за опасна отсечка и серия инциденти с блъснати пешеходци в София.
Последното произшествие е с две блъснати жени вчера в района на Челопешко шосе. Въпреки писмата на потърпевши районът не е обезопасен.
Днес граждани организираха протест в района.
"Това, което трябва да се направи, е да се поставят знаци, спирката да защити, да има пешеходна пътека“, обясни Десислава Бацанова.
Гражданите настояват и за поставянето на улично осветление.
От Столична община обясниха за bTV, че се подготвя проект за реконструкцията Челопешко шосе, който предвижда изграждането на тротоари и пешеходно преминаване при спирките, както и ограничаване на скоростта.
Зареждане ...


09:19 / 11.08.2022
832







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.