Протестът на бизнеса се измести от "Орлов мост" към Парламента, а оттам протестиращите се отправиха към Президентството, видя репортер на Sofia24.bg. Хората поискаха оставката на здравния министър Стойчо Кацаров. Движението на ул. "Раковска" е спряно. 

Крайната точка на протестиращите беше Министерството на здравеопазването!

Очаквайте подробности!