На 23 декември възстановяваме движението по бул. "Първа българска армия“ в София, съобщи кметът на София Йорданка Фандъкова. Днес се полагаше третият пласт асфалт в отсечката между ул. "Нешо Бончев“ и ул. "София“.
Четвъртият износващ пласт асфалт ще се положи през пролетта при подходящи метеорологични условия.
Работата по тротоарните настилки в участъка ще продължи, като се обособи пешеходна зона за движение.
Тази година при основния ремонт на бул. "Първа Българска армия“ от ул. "Мара Бунева“ до река Суходолска бяха подменени канализацията, водопровода и бе изградено улично осветление с нова захранваща кабелна мрежа, коментира още столичният кмет.
Зареждане ...


15:55 / 17.12.2021
870






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.