Извършват се неотложни ремонтно – възстановителни работи в подлеза на бул. "Ситняково“ и ул. "Оборище“, съобщиха от районната администрация.

Работи се основно по електрическата инсталация.

Подлезът обаче може да се ползва от пешеходци по време на ремонта, информираха от районната администрация и се извиниха на гражданите за причиненото неудобство.