Кметът на район "Средец" Трайчо Трайков се похвали във Фейсбук, че обществената тоалетна в градинката "Кристал" откъм ул. "6-ти септември" вече работи.
"Първият ден на експлоатация показва дори, че с приходите при цена 1 лев може да постигнем брейкийвън за оперативните разходи (самата инвестиция никога няма да се върне, малко като с Турски поток). Голямото забавяне дойде заради липсващия акт 16 на целия ремонт, после я взехме от СО към района, прехвърлихме партиди и организирахме СОТ, инкасо, видеонаблюдение, застраховки, обслужване и т.н. И не връща ресто!", написа Трайков.
Зареждане ...


09:26 / 08.04.2022
637




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.