Рано тази сутрин кола "кацна" върху мантинелата на Околовръстното на София в посока кв. "Обеля", видя Sofia24.bg. Очевидец споделя, че като е минал през мястото на инцидента номерата на автомобила са били свалени, а жената, която е шофирала, е чакала да й бъде репатрирана колата.

Няма пострадали при инцидента, а снимката предизвика вниманието на потребители на социалната мрежа Фейсбук. Ето и част от техните коментари: 

"Три ленти + 2 за към кръговото не му стигнаха, та се качи на мантинелата...";

"Снимат "Бързи и яростни" 43-та част";

"Гледаше си в телефона";

"Няма му нищо щом не се качил целият. Малко е тип вертикално излитане..."

"Ей, много им се спи сутринта, мързи ги да карат, искат да летят".