Поредното разкопаване на улица "Николай Хайтов" в столичния квартал ж.к. Дианабад разгневи живущите в района, научи Sofia24.bg.
Състоянието на тротоара до бл. 53 е трагично и е след поредното разкопаване. Граждани коментират във Фейсбук, че тротоарът е бил в добро състояние преди три пъти за тази година да се разкопае.
Хората казват, че преминаването на майки и бащи с деца е почти невъзможно.
Зареждане ...


14:22 / 28.11.2021
797






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.