Граждани публикуваха снимки в социалните мрежи, за да сигнализират за проблем в столичния квартал "Изток". Стълбите от "Автогара Юг" към спирка "Телевизионна кула" на бул. "Драган Цанков" са в ужасно състояние.
Стъпалата, освен че са разбити, са изключително плитки и много на брой. През зимата възрастните хора изобщо не успяват да стигнат до спирката, където спират автобусите по линии 413 и 67.
Какви са вариантите хората да стигнат до спирката:
1) От спирка "ж.к. Дианабад" по тясно тротоарче до шосето над моста.
2) От кръстовището на бул. "Драган Цанков" и ул. "Жолио Кюри", също по тесен тротоар директно до шосето.
Маршрутът и в двата варианта не е кратък.
Зареждане ...


09:18 / 04.01.2022
828






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.