Във връзка с високите температури през тази седмица направление "Социални дейности и интеграция на хора с увреждания“ при Столичната община организира раздаване на безплатна минерална вода на гражданите на София.
Днес - 25 юли 2022, водата ще се раздава от 13:30 часа на три пункта:
– на площадното пространство при храма "Св. Неделя",
– на Орлов мост – при езерото "Ариана" и
– на пилоните на Националния дворец на културата
Инициативата е част от ежегодната кампания "Подари вода – спаси живот“ 2022 г. на направление "Социални дейности и интеграция на хора с увреждания“ при Столичната община за предоставяне на вода на гражданите в горещите летни месеци.
Водата се раздава от служители на общината със съдействието на дирекция "Аварийна помощ и превенция“, до изчерпване на наличните количества.
Зареждане ...


10:52 / 25.07.2022
495





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.