18-годишен е младежът, който вчера е починал в магазин в София, съобщава "24 часа".
Младежът е работил в минимаркет. Той се сгромолясал минути след 17 часа. За 6 минути на място пристигнал екип на "Спешна помощ". Момчето обаче вече било мъртво.
По тялото му няма следи от насилие. Една от версиите е, че може да е станал жертва на токов удар. Проверява се и дали жегата не е причина за смъртта му.
Зареждане ...


19:45 / 25.07.2022
811







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.