В район "Оборище“ бе извършен авариен ремонт на един от най-използваните подлези - този на кръстовището на бул. "Мадрид“ и бул. "Ситняково“ в столицата, съобщават от районната администрация.
Липсващите бетонови отводнителни решетки, които създаваха предпоставки за инциденти с преминаващи пешеходци, бяха заменени с нови. Отводнителните съоръжения бяха почистени, ремонтирани и обезопасени.
С цел осигуряване комфорта и безопасността на пешеходното движение, се планират и други дейности за обновяване на подлезите, отбелязват от района.
Зареждане ...


14:08 / 02.02.2022
623




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.