В район "Оборище“ бе извършен авариен ремонт на един от най-използваните подлези - този на кръстовището на бул. "Мадрид“ и бул. "Ситняково“ в столицата, съобщават от районната администрация. 

Липсващите бетонови отводнителни решетки, които създаваха предпоставки за инциденти с преминаващи пешеходци, бяха заменени с нови. Отводнителните съоръжения бяха почистени, ремонтирани и обезопасени. 

С цел осигуряване комфорта и безопасността на пешеходното движение, се планират и други дейности за обновяване на подлезите, отбелязват от района.