Днес е само четвъртък, но ски пистата "Витошко лале" е пълна с хора, научи Sofia24.bg. "В работен ден! Не работят ли тези хора?", попита столичанин под публикацията.
"О, не. Това бе временно задръстване. В момента, 11:50 няма никаква опашка", опроверга го очевидец.
"Днес времето е великолепно. 0 облачност. И опашката бе само временна. В момента, след като хората се поразпръснаха по пистата, опашка няма. А, и заради хубавото време и липсата на вятър днес е отворено и Лале 2", гласи друг коментар.
Зареждане ...


12:15 / 10.02.2022
418






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.