Шофьор блъсна две жени в центъра на София. Едната - около 70-годишна рускоговоряща, е с фрактура на крака. Другата - 45-годишна, е с контузия на гръдния кош. И двете са закарани в ИСУЛ. Впоследствие първата пострадала е пренасочена към "Софиямед".
Инцидентът е станал пред Руската църква. Сигналът за катастрофата е получен в 13.46 ч. На място пристигнали две линейки след 5 минути, съобщават от NOVA.
Двете пострадали нямат общо помежду си.
Зареждане ...


16:06 / 17.09.2022
441







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.