Откриха възрастната жена, която изчезна безследно вчера. Това става ясно от публикация във Фейсбук, видя Sofia24.bg. След мощна акция в социалните групи, 70-годишната дама вече е у дома. Ето какво пише дъщеря й - Десислава Тошева:
"Намерихме я! Сърдечно благодарим на всички за споделянето и съдействието!".
Припомняме, че по-рано през деня близките на възрастната жена помолиха хората за помощ. Те споделиха, че дамата е излезнала вчера и все още не се е прибрала у дома.
Зареждане ...


19:01 / 28.06.2022
824





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.