Читател на Sofia24.bg се свърза с медията ни, за да изрази възмущението си от проблем в широкия център на столицата. Ето какво гласи писмото му до редакцията ни:
"Здравейте! Надявам се да обърнете внимание на този, на пръв поглед - маловажен проблем, но за нас си е голям. Живея в ж.к. "Зона Б-5", както се казва - широк център. Повече от година от чешмите ми тече тази гнусотия! Цветът на водата, който се вижда на снимката, е от източване близо 15 минути. В блока няма ремонти, не сме запознати с проблеми. Нормално ли е в центъра на София да се случва това?", завършва сигнала си нашият читател.
Ако и вие искате да подадете сигнал, или просто да ни разкажете нещо интересно, можете да го направите на имейл: novini@sofia24.bg или на официалната ни Фейсбук страница - Sofia24.bg.
Зареждане ...


11:21 / 01.08.2022
708







Анонимен
на 01.08.2022 г.
Не е нормално, но ситуацията не позволява друго. В голяма част от София, тръбопроводите за питейна вода са железни и на по над 50 години, съответно са ръждясали. Тук там има нови отсечки, но мащабна цялостна подмяна никога не е правена. Кърпежи само. Докато цялата водопроводна система не се подмени наведнъж, така ще е. Във всички квартали е подобна ситуацията.
Анонимен
на 01.08.2022 г.
зона б5 и център .....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.