Полицията проверява анонимен сигнал за бомба на Терминал 1 на Летище София. Сигналът е подаден около 16.10 часа. Всички пътници са изведени от терминала.
От МВР съобщиха за БНТ, че към момента няма открито взривно устройство. Действията на терен продължават по процедура.
Зареждане ...


18:01 / 11.07.2022
777







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.