Сигнал за бомба е подаден в столичния мол "София", който се намира на бул. "Александър Стамболийски". Очевидци съобщават, че хората са евакуирани. 

Малко преди 10:30 часа е получен сигналът, уточниха от пресцентъра на СДВР за Sofia24.bg. Предприети са действия по процедура.

На място има изпратени екипи на полицията. Тече проверка. До момента не е открито нищо обезпокоително.