Сигнал за бомба е подаден в столичния мол "София", който се намира на бул. "Александър Стамболийски". Очевидци съобщават, че хората са евакуирани.
Малко преди 10:30 часа е получен сигналът, уточниха от пресцентъра на СДВР за Sofia24.bg. Предприети са действия по процедура.
На място има изпратени екипи на полицията. Тече проверка. До момента не е открито нищо обезпокоително.
Зареждане ...


11:20 / 15.07.2022
1193







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.