Преди около половин час автобусът, който катастрофира рано тази сутрин на бул. "Цариградско шосе" в София беше изтеглен и движението в района е възстановено. Все още не е изяснено каква точно е причината за инцидента.
Пътното платно е опесъчено, тъй като при катастрофана от автобуса е изтекло маслото и антифриза, съобщава БНТ. При инцидента има пострадал и лек автомобил. Шофьорите в района се движат с повишено внимание.
Зареждане ...


09:24 / 28.09.2022
357





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.