Пясъчникът на площадката при ул. "21-ви век“ в район "Студетски" е почистен, съобщиха от районната администрация. Екипът на звено "Зелена система“ към СО-район "Студентски“ извърши цялостно почистване на пясъчника на детската площадка. Дейностите са предприети след сигнали от граждани за замърсяване на пясъка на новото съоръжение за игра.
"Получихме много сигнали затова че пясъкът се е превърнал в котешка тоалетна. Взехме необходимите мерки“, обясниха от звено "Зелена система“ – "Всичко е почистено до основи, пясъкът е пресят и обезпаразитен със специален препарат“, напикаха от районната администрация в сайта на района.
Детската площадка на ул. "21-ви век“ в кв. "Витоша ВЕЦ-Симеоново“ е една от най-новите в района. Съоръжението, което беше изградено от СО-район "Студентски“, беше отворено за ползване в края на месец април тази година. Екипът на СО-район "Студентски“ апелира гражданите да подават сигнали за всякакви нередности на адрес: rajon@studentski-so.org.
Ако и вие искате да подадете сигнал, или просто да ни разкажете нещо интересно, можете да го направите на имейл: novini@sofia24.bg или на официалната ни Фейсбук страница - Sofia24.bg.
Зареждане ...


11:23 / 05.08.2022
843





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.