Иззеха над 60 килограма контрабанден тютюн за наргиле в столицата, съобщиха от МВР. Спецоперацията по противодействие на разпространението на акцизни стоки без бандерол е проведена от служители на Първо РУ. В рамките на проведените действия, на паркинг на столичен търговски център, е задържан 20-годишен мъж от Ямбол, който според събраните до момента данни е разпространявал тютюн за наргиле без акцизен бандерол на територията на София.
В автомобила, управляван от него, са намерени и иззети 331 кутии тегло 66.5 килограма, различни марки тютюн за наргиле без акцизен бандерол. На място е извършен оглед и разследването по случая продължава.
Зареждане ...


15:49 / 22.08.2022
583





Kolin
на 22.08.2022 г.
В Ямбол имаше два фермозавода за тютюн.Какво стана с най-печелившия отрасъл на България?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.