Случват се и красиви неща в София! Новата спирка в кв. "Симеоново" при колелото на автобус 67. С този пост потербител на социалната мрежа Фейсбук зарадва столичани и членове на групата "Забелязано в София". 

Спирката е точно в алпийски стил и със сигурност ще предпазва от вятъра и студа през зимата. 

Да се надяваме, че ще бъде поддържана и няма да последва съдбата на множество други спирки, "украсени" с различни флайери и нарисувани със случайни графити.