Полицай блъсна и прати в болница прокурор в центъра на София.
По първоначална информация държавният обвинител е пресичал на червен светофар на кръстовището на булевардите "Тодор Александров" и "Христо Ботев", когато служителят на жандармерията го е връхлетял с личната си кола.
"Сигнал за инцидента е получен към 11.10. Пострадалият е откаран с наранявания в областта нба рамото в болница. Случаят се изняснява", казаха за bTV от пресцентъра на МВР.
Огледите на място продължиха няколко часа.
Зареждане ...


14:56 / 22.07.2022
572







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.