Сметосъбиращ камион се запали на кръстовището на ул. “Хемус" и ул. “Лидице".

Огънят е изгасен с маркуч от близката къща. Изсипаните отпадъци са събрани, измити са вече и двете улици, съобщи кметът на "Слатина" Георги Илиев. Ето какво написа той във Фейсбук:

"Благодаря на Столичен инспекторат и лично на г-жа Йосифова, ръководител на районното звено на инспектората, за бързата реакция!"