Сметосъбиращ камион се запали на кръстовището на ул. “Хемус" и ул. “Лидице".
Огънят е изгасен с маркуч от близката къща. Изсипаните отпадъци са събрани, измити са вече и двете улици, съобщи кметът на "Слатина" Георги Илиев. Ето какво написа той във Фейсбук:
"Благодаря на Столичен инспекторат и лично на г-жа Йосифова, ръководител на районното звено на инспектората, за бързата реакция!"
Зареждане ...


12:21 / 27.04.2022
735




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.