"Питонът е безобиден, никога не е тръгвал да хапе някого, нито е хапал някого“, казва Иван Цветков, собственик на избягалата в квартал "Яворов“ змия.
Той допълни, че влечугото е дълго 1,50 м и по никакъв начин не е опасно. "Тази змия е абсолютно дружелюбна“, допълни Цветков пред bTV.
Той разказа, че влечугото вероятно е избягало при преместване на терариума и компрометирана мрежа за вентилация. Змията е изчезнала от три дни и според Цветков ако тя се е скрила, трудно може да бъде намерена.
Мъжът е претърсил всички храсти и дървета около дома си, но без успех.
Зареждане ...


09:12 / 17.08.2022
553




Анонимен
на 17.08.2022 г.
Търсиш ли питона. Сведения. Мн пари..
Анонимен
на 17.08.2022 г.
Митьо Пищова рече друго за питона
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.