На 23 февруари 2022 г. във връзка с монтаж на водомерен възел от 09:00 до 21:00 часа на бул. "Васил Левски“ с временно влошено качеството на водата ще бъдат клиентите на "Софийска вода“, живеещи в:
Район "Възраждане“ между: бул. "Христо Ботев“, бул. "Сливница“, бул. "Княгиня Мария Луиза“, бул. "Александър Стамболийски“ .
Район "Оборище“ между: бул. "Васил Левски“, ул. "Московска“, ул. "Георги С. Раковски“, бул. "Цар Освободител“, бул. "Сливница“ и бул. "Княгиня Мария Луиза“.
Това съобщават от "Софийска вода".
Зареждане ...


08:19 / 23.02.2022
386






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.