Държавната агенция за закрила на детето организира празник по повод 1 юни – Международен ден на детето, под надслов "Нека всеки ден да е ден на детето“.
От "Ларгото“ тръгна дефиле на ученици от столични училища, начело с мажоретен състав и духов оркестър, предаде репортер на Sofia24.bg. Столичани и гости на града се събраха, за да отбележат 1-ви юни заедно с техните малчугани.
Подробна информация за събитията в София днес по случай Деня на детето можете да откриете тук.
Припомняме, че днес в небето над столицата ще излетят и над 100 балона с детски послания.
Повече можете да видите във видеото.
Зареждане ...


11:42 / 01.06.2022
1281







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.